Як допомогти

helpushelpthechildrenР/р 260080105101 в  АТ "ПроКредит Банк"

 - українська гривня
 - долари США
 - євро

МФО 320984
Код ЄДРПОУ 35209456

призначення платежу: благодійний внесок в Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління»

 

 


Не потрібно багато грошей аби суттєво змінити життя дитини-сироти. Коли декілька однодумців збираються та діють разом, спрямовують свої зусилля на досягнення спільної мети, то результат виходить набагато величніший і ефективніший в порівнянні зі спробами окремо взятої людини.

Ви можете долучитися до будь-якого проекту, зробити свій внесок в реалізацію наших завдань, тим самим змінити життя дитини-сироти на краще.

Проекти «Літній табір» та «Зимовий табір»

Один день перебування дитини-сироти на таборі, а саме проживання та харчування, коштує приблизно 350 гривень.

Серед майстерень, які запропоновані дітям, є:

 - Психологічне та Духовне Я,

 - Здорове Я,

 - Я Лідер,

 - Робота зі шкірою,

 - Ткацтво,     

 - Флористика,

 - Комп’ютерна, 

 - Швейна, 

 - Спортивна,

 - Бойовий гопак,

 - Фінансове Я,

 - Мої права та обов’язки,

 - Фольклорна та Художня майстерні. 


Для проведення майстерень необхідні відповідні матеріали, а саме звичайні канцтовари, спортивне приладдя, швейні нитки, швейні шпильки, картриджі, нитки для плетіння, бісер, кольорові стрічки, диски.

Для підтримання особистої гігієни та чистоти на території таборів є важливими зубна паста, шампунь, мило, пральний порошок, засоби для прибирання, сміттєві пакети тощо.

Освітній проект «Стипендіат»

Кожна дитина-сирота мріє про своє майбутнє, де є власна родина і власна домівка. Більшість з них розуміють, що мають покладатися тільки на себе, і підтримка дитини-сироти в момент прийняття рішення продовжити навчання є чи не найважливішим чинником, котрий визначить майбутнє дитини, майбутнє нового покоління України.

Ми мислимо глобально, проте ми намагаємось допомогти конкретній дитині в конкретній ситуації.

Стипендії, котрі надає Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління», студенти витрачають на продукти харчування, навчальні матеріали або інші речі, котрі безпосередньо пов’язані з навчанням, не на останньому місці стоїть питання одягу і взуття.

Протягом навчального року студенти приїздять до Києва на Зустрічі стипендіатів, під час котрих у нас є можливість поспілкуватися з дітьми, дізнатися про їхні потреби, про їхні досягнення, про їхні плани. На таких зустрічах ми організовуємо різні тренінги, де студенти краще пізнають один одного, їх навчають ставити перед собою чітко окреслені цілі, допомагають зрозуміти, як можна їх реалізувати, в результаті відбувається соціальне та психологічне самоствердження кожної особистості.

Кожна дитина заслуговує гідного ставлення до неї і повинна зростати у люблячому оточенні, в якому дбають один про одного, і ми віримо, що кожен з нас може мати безпосередній вплив на становлення нового покоління української нації.

Допоможіть дитині потрапити на табір
або отримати стипендію на навчання!
Приєднуйтесь до нашої команди однодумців!