Зимовий табір 2017

winter-camp-2017-340pxЗимові свята для кожного є запорукою щастя, сили, віри, надії і любові! В затишній атмосфері за 12-ма стравами у колі родини ми в чергове дякуємо за виклики долі, за досягнення і звитягу, дякуємо кожному, хто є в нашому житті. Наші правда, чесноти і довір’я визначають, хто ми є, дарують можливість «забутим дітям» святкувати Різдво, а отже бути захищеними і любленими!

До щедростей на турботи за дітей-сиріт ми запрошуємо Вас і Ваші родини, будьмо батьками сиріт!

Help Us Help the Children, проект Благодійного фонду «Допомога Україні», та Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» провели Зимовий табір 2017 для 70 дітей з закладів опіки і піклування та з родин АТО (02-11 січня 2017 рік, смт. Ворохта Івано-Франківської області, спортивна база «Авангард»).

На Зимовий табір приїхали діти, котрі залишаються на зимові свята в своїх школах-інтернатах і дитячих будинках, оскільки не мають рідних, котрі можуть їх забрати до себе в ці дні.

Зимовий табір 2017 «Різдвяна зірка» – це святкування Різдва і Маланки, дотримання українських традицій і звичаїв, це пригода, подорож, активний відпочинок, цікаві майстерні, зустріч з друзями, з родиною «Нового Покоління».

Висловлюємо усім нашим однодумцям-ентузіастам щиру подяку за віру у наші завдання, за довголітню підтримку в реалізації наших програм, за активну позицію у вихованні прийдешнього покоління української нації!


Будьте здорові, з Різдвяними святами, з Колядою!
Дай Боже Вам щастя, здоров'я і радості ці свята провести:
від Коляди до Великодня,
від Великодня до Купайла,
від Купайла до Обжинок,
від Обжинок до ста літ,
доки Бог призначив вік.
Та не сам з собою,
з отцем-ненькою,
сестрами-братами,
товаришами,
із милим Богом,
з усім родом!
Щоб було у Вас всього доволі – і в стодолі,
і в коморі, і в полі,
як води у морі! Щоб Вам вівці окотились і корови отелились.
Щоб молодим вродились дочки,
як ластівочки, і сини, як дубочки.
Бажаємо малим діткам рости міцними,
як кленочки, молодим парам,
як голубочки,
батькам дітей здоровими і розумними виростити
і онуків-правнуків в щасті-злагоді дочекатися!
Дай Боже Вам з неба стільки, скільки Вам треба!

Зимовий табір 2016

Минув рік, повний подіями в країні, чимало роботи зроблено задля допомоги дітям в закладах опіки і піклування, дітям біженців, родинам, котрі втратили своїх рідних в результаті АТО, дітям з прифронтових зон.

Дозвольте висловити подяку кожному за підтримку в реалізації програм Фонду!!! Наша спільна праця принесла радість та змінила життя сотень дітей та дорослих!!!

Завдяки нашим однодумцям стали можливими Зимовий табір 2015, Літній табір 2015, Програма реабілітації "Рум’янок" та Тренінг для ветеранів і їхніх родин!!!

Міжнародний благодійний фонд "Нове Покоління" спільно з Help Us Help The Children, проектом благодійного фонду "Допомога Україні", з 02 січня по 12 січня 2016 року реалізовують щорічний проект "Зимовий табір 2016" у смт. Ворохта Івано-Франкіської області (спортивна база "Авангард") для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей військових, котрі загинули під час АТО, дітей з прифронтових зон. Цьогорічний табір є символічно 12-им, а це означає, що останніх дванадцять років діти-сироти стрічали Різдво у затишній сімейній атмосфері у колі волонтерів з України і Канади!

Детальніше...

Літній табір 2016

summer-camp-2016 sm520Help Us Help the Children та Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» висловлює щиру подяку за співпрацю і допомогу нашим однодумцям! Ваша щедрість у турботі за українських дітей-сиріт надихає нас і дозволяє нам досягати нових цілей у нашій благочинній справі. Ваша підтримка дарує краще і світле майбутнє соціально незахищеним дітям в Україні – дітям-сиротам, напівсиротам, котрі постраждали внаслідок війни в країні, а також дітям переселених родин.

Цього року Help Us Help the Children, проект Благодійного фонду «Допомога Україні», та Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» проводять 21-ій Літній табір для 200 дітей з інтернатних закладів, з родин, котрі постраждали від антитерористичних операцій, з родин ВПО, з родин, котрі проживають біля зон розмежування, та з Криму.

Кожен Літній табір – це святкування «нового покоління» української молоді, котра вчиться бути відповідальними дорослими, долучаються до громадянського суспільства, усвідомлюють свою національну ідентичність. Ваша допомога безсумнівно сприяє цьому процесу і успішному становленню української нації в майбутньому!

Детальніше...

Літній табір 2015

summer-2015-novepokolinnya.com.ua Літній табір 2015
Україна

Сотні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, кожного року збираються разом на літній табір, організований Міжнародним благодійним фондом «Нове Покоління» у співпраці з Help Us Help The Children / HUHTC. Посеред мальовничих Карпат дітей з усіх куточків України привітно зустріли волонтери з Канади та України. Разом з ними діти відвідали різноманітні майстерні, які направлені на фізичну реабілітацію та психологічну адаптацію, необхідну у наслідок тяжких життєвих обставин.

Беручи до уваги випробування, які випали на долю України, Help Us Help The Children та Міжнародний благодійний фонд "Нове Покоління" гостинно "відчинили двері" Літнього табору, що проходив у Карпатських горах для дітей прифронтових зон зі Східних регіонів України та Криму, дітей родин Героїв «Небесної Сотні», родин військовослужбовців та добровольців, котрі загинули в зонах АТО.

Влітку 2015 року HUHTC відзначив 20-ий ювілейний Літній табір. На території України Help Us Help The Children здійснює благодійність протягом останніх 23 років.

Детальніше...

Зимовий табір 2015

winter camp 2015 300X212Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» у співпраці з Help Us Help The Children / HUHTC, проектом Благодійного фонду «Допомога Україні» реалізував щорічний проект «Зимовий табір 2015» для 85 дітей, йдеться про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей біженців зі східних регіонів країни, дітей, батьки котрих постраждали або загинули під час антитерористичних операцій.

 

Спільна праця змінює життя дітей!

 

МБФ «Нове Покоління» та Help Us Help The Children провели 11-ий Зимовий табір. Тема Зимового табору 2015 – «Нове Покоління, напиши Україні Різдвяну казку!», котра означає, що протягом десятиденного перебування на таборі діти відпочивали, оздоровлювались, навчались, знайомлячись з українськими традиціями та звичаями, кожен день таборування сприяв національній самоідентифікації, всотуванню дітьми таїнств різдвяної обрядовості, розумінню свого місця в рідній країні, своїх прав та обов’язків. Мета - зробити дітей здоровим та сильним підростаючим поколінням, котре «напише Україні Різдвяну казку» зараз та побудує майбутнє нашої держави за декілька років!

 

Діти познайомились з історією HUHTC, дізнались, чому вони (діти) такі важливі для нас та людям з-за кордону, відвідали неймовірну кількість майстерень. Таборова програма була дуже різноманітною, серед майстерень: Флористика, Фольклорне Я, Флорбол, Катання на лижах в Буковелі, Гончарство, Художнє Я, Я – Лідер, Виготовлення свічок, Я – шеф-кухар та інші. Також було колядування (інсценізація Вертепу) та святкування Маланки, багато прогулянок місцевістю мальовничих Карпат, різноманітні ігри, спортивні змагання і багато іншого!

 


 Переглянути фотогалерею зимового табору 2015
photocam icon
                                   book iconЗбірка таборових матеріалів. Зима 2015


Дати проведення Зимового табору: 02 – 12 січня 2015 року.

 

Місце проведення Зимового табору 2015: спортивна база «Авангард», смт. Ворохта, Івано-Франківська область.

 

Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» та Help Us Help The Children присвячують час та зусилля аби зробити Зимовий табір 2015 незабутнім для багатьох дітей, відправною точкою для їхнього впевненого і щасливого майбутнього.

 

Навіть у такі важкі часи для України ми продовжуємо нашу роботу, тому що бачимо позитивний вплив на дітей; знання та навички, цінності, можливості, друзі змінюють їхні життя!Святкова Різдвяна зірка осяяла кожну оселю світлом добра та надії, укріпила вірою душі та зігріла любов’ю серця, додала сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей, заради нашого рідного краю, заради всієї України! Будьмо патріотами нашої держави, бо ж ми, українці, — розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаймо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива!

 

Літній табір 2014

summer-camp-2014-21Цього лiта Miжнародний благодійний фонд "Нове Покоління" спільно з Help Us Help The Children провели 19-й лiтнiй табір. До нас приїхали близько 310 дiтей з усiх куточкiв України, включаючи дітей з закладів опіки і піклування, дiтей біженців зі Східних регіонів та Криму, дітей військових АТО. Табiр цього року вiдбувся  у 3-х точках в смт. Ворохта та с. Яблуниця, Iвано-Франкiвська область, Україна. Назва "Лiтнього табору 2014" - "Вакацiї по-українськи" (Канiкули по-українськи).

Протягом двотижневого перебування на таборі діти мали можливість відчути себе справжніми українцями - новим поколінням своєї неньки України. Кожен день був присвячений певному слову-настанові, як-от "мужність", "свобода", "ввічливість", "ініціатива", "відповідальність", "впевненість" тощо. 

У рамках проекту "Літній Табір 2014" діти більше дізналися про історію Міжнародного благодійного фонду "Нове Покоління" та Help Us Help The Children, і чому Вони - діти - є такою важливою і невід'ємною часткою українського суспільства. 

Окрім цього діти взяли участь у великому розмаїтті цікавих майстерень! Таборова програма включала наступні майстерні: Протидія торгівлі людьми, Здорове Я, Протидія ВІЛ/ СНІД, Психологічне Я, Флористика, Фольклорне Я, Спортивна майстерня, Я-лідер, Духовне Я, Комп'ютерна майстерня, Бойовий гопак (поєднання бойового мистецтва і козацького гопака), Гончарство, Робота зі шкірою, Писанкарство та багато інших. Знання та навички, отримані на майстренях та гутірках, таборовики застосовували під час теренових ігор! Діти досліджували мальовничі Карпати під час денних прогулянок. Наша програма цим не обмежилась: традиційно ми підкорили найвищу точку України - гору Говерлу, котра є символом мужності, досягнень, перемоги!

"Вакації по-українські" завершилися спортивними змаганнями та Гала-концертом!

Ми разом зробили Літній табір 2014 незабутнім для сотень дітей-сиріт, відправною точкою для їхнього впевненого і щасливого майбутнього. І в ці важкі часи для України ми продовжуємо нашу роботу, тому що бачимо позитивний вплив на дітей; знання та навички, моральні цінності, можливості, друзі змінюють їхні життя! 

 

photocam icon Фотогалерея "Літній табір 2014"                                           book iconЗбірка таборових матеріалів. Літо 2014


 

Гасло Табору: "В теоріях, мріях, фантазіях - Нове Покоління на українських вакаціях!"

 

Дати проведення Літнього табору 2014:

17-21 липня 2014 - Вишкіл (передтаборовий курс навчання волонтерів)

21 липня - 3 серпня 2014 - Літній табір 2014

2 серпня 2014 - Гала-концерт

 

Ми віримо, що всі ми можемо змінити життя дітей-сиріт на краще, і кожен нас відповідальний за пошук шляхів чинити саме так!

 

 

Більше статтей...