Літній табір 2014

summer-camp-2014-21Цього лiта Miжнародний благодійний фонд "Нове Покоління" спільно з Help Us Help The Children провели 19-й лiтнiй табір. До нас приїхали близько 310 дiтей з усiх куточкiв України, включаючи дітей з закладів опіки і піклування, дiтей біженців зі Східних регіонів та Криму, дітей військових АТО. Табiр цього року вiдбувся  у 3-х точках в смт. Ворохта та с. Яблуниця, Iвано-Франкiвська область, Україна. Назва "Лiтнього табору 2014" - "Вакацiї по-українськи" (Канiкули по-українськи).

Протягом двотижневого перебування на таборі діти мали можливість відчути себе справжніми українцями - новим поколінням своєї неньки України. Кожен день був присвячений певному слову-настанові, як-от "мужність", "свобода", "ввічливість", "ініціатива", "відповідальність", "впевненість" тощо. 

У рамках проекту "Літній Табір 2014" діти більше дізналися про історію Міжнародного благодійного фонду "Нове Покоління" та Help Us Help The Children, і чому Вони - діти - є такою важливою і невід'ємною часткою українського суспільства. 

Окрім цього діти взяли участь у великому розмаїтті цікавих майстерень! Таборова програма включала наступні майстерні: Протидія торгівлі людьми, Здорове Я, Протидія ВІЛ/ СНІД, Психологічне Я, Флористика, Фольклорне Я, Спортивна майстерня, Я-лідер, Духовне Я, Комп'ютерна майстерня, Бойовий гопак (поєднання бойового мистецтва і козацького гопака), Гончарство, Робота зі шкірою, Писанкарство та багато інших. Знання та навички, отримані на майстренях та гутірках, таборовики застосовували під час теренових ігор! Діти досліджували мальовничі Карпати під час денних прогулянок. Наша програма цим не обмежилась: традиційно ми підкорили найвищу точку України - гору Говерлу, котра є символом мужності, досягнень, перемоги!

"Вакації по-українські" завершилися спортивними змаганнями та Гала-концертом!

Ми разом зробили Літній табір 2014 незабутнім для сотень дітей-сиріт, відправною точкою для їхнього впевненого і щасливого майбутнього. І в ці важкі часи для України ми продовжуємо нашу роботу, тому що бачимо позитивний вплив на дітей; знання та навички, моральні цінності, можливості, друзі змінюють їхні життя! 

 

photocam icon Фотогалерея "Літній табір 2014"                                           book iconЗбірка таборових матеріалів. Літо 2014


 

Гасло Табору: "В теоріях, мріях, фантазіях - Нове Покоління на українських вакаціях!"

 

Дати проведення Літнього табору 2014:

17-21 липня 2014 - Вишкіл (передтаборовий курс навчання волонтерів)

21 липня - 3 серпня 2014 - Літній табір 2014

2 серпня 2014 - Гала-концерт

 

Ми віримо, що всі ми можемо змінити життя дітей-сиріт на краще, і кожен нас відповідальний за пошук шляхів чинити саме так!