Зимовий табір 2016

Минув рік, повний подіями в країні, чимало роботи зроблено задля допомоги дітям в закладах опіки і піклування, дітям біженців, родинам, котрі втратили своїх рідних в результаті АТО, дітям з прифронтових зон.

Дозвольте висловити подяку кожному за підтримку в реалізації програм Фонду!!! Наша спільна праця принесла радість та змінила життя сотень дітей та дорослих!!!

Завдяки нашим однодумцям стали можливими Зимовий табір 2015, Літній табір 2015, Програма реабілітації "Рум’янок" та Тренінг для ветеранів і їхніх родин!!!

Міжнародний благодійний фонд "Нове Покоління" спільно з Help Us Help The Children, проектом благодійного фонду "Допомога Україні", з 02 січня по 12 січня 2016 року реалізовують щорічний проект "Зимовий табір 2016" у смт. Ворохта Івано-Франкіської області (спортивна база "Авангард") для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей військових, котрі загинули під час АТО, дітей з прифронтових зон. Цьогорічний табір є символічно 12-им, а це означає, що останніх дванадцять років діти-сироти стрічали Різдво у затишній сімейній атмосфері у колі волонтерів з України і Канади!


Зимовий табір 2016 пройде під назвою  "Казкове Різдво". Разом з дітьми ми помилуємось Карпатською зимою, активно та весело проведемо час! Разом вивчимо Різдвяну обрядовість, підготуємось до Cвятвечора, співатимемо колядки, відсвяткуємо Малалнку, поринемо у таїнства рідної культури! Поза тим діти матимуть майстерні з фольклору, флористики, виготовлення свічок з вощини, випікання пампушок, флорболу, катання на лижах та багато іншого! Провідною темою нашого табору є гуртування дітей з різних частин країни в єдиний народ, в щирих та мужніх українців з глибокою історією, культурною спадщиною, вільних і щасливих в достату і успіху!


 Переглянути фотогалерею зимового табору 2016
photocam icon
                                   book iconЗбірка таборових матеріалів. Зима 2016 (13.7 Mb)


Принагідно дозвольте привітати усіх з прийдешніми святами! Дозвольте побажати "Щістє, здоровлє!" Най на серці буде радість, гармонія, затишок! Веселого сміху, приємних розмов, багато відкриттів і подорожей! Наснаги і успіхів у всіх починаннях!