Літній табір 2016

summer-camp-2016 sm520Help Us Help the Children та Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» висловлює щиру подяку за співпрацю і допомогу нашим однодумцям! Ваша щедрість у турботі за українських дітей-сиріт надихає нас і дозволяє нам досягати нових цілей у нашій благочинній справі. Ваша підтримка дарує краще і світле майбутнє соціально незахищеним дітям в Україні – дітям-сиротам, напівсиротам, котрі постраждали внаслідок війни в країні, а також дітям переселених родин.

Цього року Help Us Help the Children, проект Благодійного фонду «Допомога Україні», та Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» проводять 21-ій Літній табір для 200 дітей з інтернатних закладів, з родин, котрі постраждали від антитерористичних операцій, з родин ВПО, з родин, котрі проживають біля зон розмежування, та з Криму.

Кожен Літній табір – це святкування «нового покоління» української молоді, котра вчиться бути відповідальними дорослими, долучаються до громадянського суспільства, усвідомлюють свою національну ідентичність. Ваша допомога безсумнівно сприяє цьому процесу і успішному становленню української нації в майбутньому!

 

book iconТаборовий щоденик. Літо 2016 (32.3 Mb)


Дати Літнього табору 2016:

29 липня – 02 серпня 2016 року – Вишкіл (перед таборовий навчальний тренінг для волонтерів)
03-16 серпня 2016 року – Літній табір 2016
13-14 серпня 2016 року – Гала-концерт

Тема Літнього табору 2016 - «Фольклорні мандри!». Під час двотижневого перебування наші діти відвідали ряд майстерень, що акцентовані на розвиток щоденних життєвих умінь і навичок, на лідерські якості, на усвідомлення національної приналежності.

Наші діти отримали унікальний і корисний досвід і навички на наступних майстернях:
• Життєві уміння та навички (Щоденні життєві уміння та навички, Лідерство, Власний бюджет, Мої права та обов’язки, Швейна майстерня, Театральне Я);
• Здоровий стиль життя (Здорове Я, Духовне Я, Я – Шеф-кухар, Музичне Я);
• Фольклорне Я (Писанкарство, Гончарство, Бісероплетіння, Вишивання);
• Комп’ютерна майстерня;
• Мистецьке Я (Декупаж, Флористика, Творча майстерня);
• Спортивні майстерні (Бойовий гопак, Футбол, Походи та прогулянки, Інтерактивні ігри, Флорбол, Стрільба з лука, Бейсбол, Йога, Танцювальне Я);
• Гала-концерт! Літній табір 2016 – незабутній досвід для сотень дітей! У ці важкі та історичні часи для України ми працюємо, адже бачимо позитивні результати – набуті навички, цінності, друзі змінюють життя дітей!