Зимовий табір 2013

Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» під чуйним керівництвом пані Руслани Вжесневської спільно з «Допоможіть нам допомогти дітям» / Help Us Help The Children / проектом Канадського фонду «Дітям Чорнобиля» / CCCF / організовує щорічний «Зимовий табір», який проходитиме в смт. Ворохта, Івано-Франківської області з 02.01.2013р. по 12.01.2013р. для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних куточків України.

Близько 70 вихованців з 14 інтернатів візьмуть участь у таборовій програмі під назвою «Різдвяні мандри», яка пропонує дітям подорож по різних куточках світу, щоб дізнатися про святкування Різдва в інших країнах.

Переглянути фотогалерею зимового табору 2013

Детальніше...

Проект "Літній табір"

Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» реалізовує щорічний проект «Літній табір» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних сиротинців з усієї України. В липні-серпні діти віком 8-18 років проводять 2 тижні на навчально-оздоровчому таборі у Прикарпатті. Мета проекту – через майстерні, спілкування з вихователями та однолітками, походи розвинути в дітей-сиріт практичні навички, заохотити їх до навчання, дати їм соціальну орієнтацію і змінити ставлення до світу.

Загалом за ці роки в таборах відпочило близько 5000 дітей.
photocam icon Фотогалерея "Літні табори"

Проект "Зимовий табір"

Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» щорічно організовує «Зимовий табір» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних куточків України. В січні діти віком 13-16 років приїздять до Прикарпаття, де проводять 10 днів, їм пропонують цікаві майстерні, катання на лижах, їх навчають автентичним традиціям Різдвяних свят тощо. Мета – надати дітям можливість розвинути практичні навички, зрозуміти свою національну приналежність та дати їм соціальну орієнтацію.
Загалом за ці роки у «Зимових таборах» взяли участь близько 700 дітей.
photocam icon Фотогалерея "Зимові табори"

"Проблема торгівлі людьми" та "Проблема ВІЛ/СНІД"

(в рамках проектів «Літній табір» та «Зимовий табір»)
У сучасному житті молоду людину оточує безліч різноманітних небезпек. Одна з найжахливіших – небезпека потрапити у рабство.
Міжнародний благодійний фонд "Нове Покоління" в рамках проектів "Літній табір" та "Зимовий табір" проводить тренінги на темит "Проблема торгівлі людьми" та "Проблема ВІЛ/СІД", де діти отримують практичні знання з приводу того, як не стати легкою наживою для торгівців людьми, які надають неправдиву інформацію про роботу за кордоном, та убезпечити себе від ВІЛ/СНІД".

"Відкрий дитині світ"

(у співпраці з туроператором Anex Tour та Українською Біржею Благодійності)aneks-tour
Міжнародний благодійний фонд "Нове Покоління спільно з «Анекс-Тур» (http://www.anextour.com.ua/downloads/ae18.pdf) та "Українською Біржею Благодійності (https://ubb.org.ua/uk/project/248/) реалізували проект «Відкрий дитині світ», в якому взяли участь близько 100 дітей з 8 шкіл-інтернатів з різних областей України. За особливі успіхи в навчанні, спорті або творчості у червні 2012 року діти відпочили на середземноморському курорті.
У «Анекс-Тур» виділили 100 тисяч доларів на проведення акції благодійності. В рамках проекту в інтернатах також пройшли майстер-класи відомих успішних людей. Мета майстер-класів – мотивувати вихованців сирітських закладів до досягнення успіхів у творчості, навчанні та спорті.

photocam icon Переглянути фотогалерею "Туреччина - 2012"

Маршрути

Перша акція охопила 28 сирітських закладів України. Цю допомогу надали фармацевтичні фірми та українські громади Канади. Діти отримали медикаменти, вітаміни, одяг, іграшки, навчальні матеріали тощо. Допомогу надано понад 50 000 дітей-сиріт із 220 шкіл-інтернатів по всій Україні.

photocam icon фотогалерея "Маршрути"