Освітня програма "Стипендіат 2013-2014". Зустріч Стипендіатів.

Дати: 27-29 червня 2014 рік

Місце: Івано-Франківська область, смт. Ворохта, готель "Хатки Руслани"

Мета Зустрічі – познайомитись, здружитись, стати сильнішими, визначитися з планами на майбутнє через спільну працю, навчання, відпочинок, спілкування та мрії. Кожен вид діяльності під час Зустрічі послужив завданням, через сукупність завдань ми досягли мети!

  photocam icon Зустрічі Стипендіатів

Заява на стипендію

Детальніше...

Освітній проект "Стипендіат"

Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» щороку протягом навчального року реалізовує освітній проект «Стипендіат». Мета програми - надання допомоги дітям-сиротам, які по закінченні шкіл-інтернатів продовжують здобувати освіту в навчальних закладах України. Учасники проекту отримують від Фонду щомісячні стипендії, діти забезпечені постійною підтримкою під час навчання та у пошуках роботи, одночасно відбувається моніторинг дітей-сиріт після того, як вони залишають сирітські заклади.

 

Освітній проект "Стипендіат" - це психологічна реабілітація та соціальна адаптація студентів-сиріт з метою формування активних особистостей, усвідомлених громадян країни, відповідальних дорослих. Через залучення до проектів Фонду, участь у різноманітних семінарах, тренінгах, через індивідуальні завдання стипендіати проходять програму особистісного та професійного розвитку.

 
Інформація про освітній проект розповсюджується по школах-інтернатах через інформаційні листи та під час Літніх і Зимових таборів.
Проект стартував у 1998 році, двоє дітей стали першими ластівками проекту. Загалом за час діяльності проекту приблизно 250 дітей-сиріт взяли участь в освітній програмі.
Зараз на проекті 31 студент.

photocam icon Випускники освітнього проекту "Стипендіат"                                photocam icon Зустрічі Стипендіатів

 

Детальніше...